Plány na příští léto 2021

Léto pomalu končí, ale dokud je to ještě čerstvé… Plány na příští léto s INTU Campem se už musí započít, abychom se opět mohly setkat, ZAŽÍT JAKÉ TO JE BÝT SÁM SEBOU A ZÁROVEŇ S OSTATNÍMI… a tady jde navíc o ty naše nejbližší… děti, partnery.

Buchov 2020 byl krásný, tak akorát pro 50 lidí, ale přeci jen akce s dětmi je hlučnější záležitost a pan majitel hledá způsob jak skloubit vlastní rodinný život na Buchově s pronájmem prostor a tedy jsme se domluvili, že se poohlédneme po jiném místě. Takže INTU Summer Camp 2021 hledá své místo. Můžete posílat tipy na jana.koci@lvibrana.cz.

To zásadní je ale již dané. Čtvrtý ročník se uskuteční od neděle 15. do neděle 22. srpna 2021 a opět ho povede Thomas Pedroli, se kterým jsme tuto myšlenku vytvářeli.

Thomas tento rok nemohl vycestovat kvůli vládním opatřením. Přesto se mu naskytla příležitost vést rodinný tábor, a to přímo v Číně. Bylo velmi zajímavé si vyslechnout jak vše probíhalo… Jiní lidé, jiná kultura, zvyky… A přesto „to bylo stejné“. Hlavní myšlenka INTU campu byla cítit v atmosféře i v Číně, lidé byli spolu a přesto každý se snažil být skutečně sám sebou.

Naplňuje mě radostí, že projekt se vyvíjí, žije a roste. Rostou nám i děti a někteří se stávají dospělými… Tak jsme si s Thomasem říkali, že by bylo hezké věnovat pozornost i této životní fázi právě na INTU Campu. Pro teď ale necháme tuto myšlenku žít svým životem a uvidíme kam semínko dopadne a zda uzraje 🙂

Jana