INTU Summer Camp

Základní informace

Chvíli člověk nasává, sílí a vyčkává až se kurzor zastaví. Pak udělá první krok a vydá se na cestu. INTU Summer Camp vznikl v momentě, kdy jsme si řekli: „Pojďme dělat to, čemu se učíme na seminářích intuitivní pedagogiky.“

INTU Summer Camp je týdenní pobyt pro rodiče s dětmi.

Chcete vědět jaké to je, když každý dělá to, co má rád a zároveň je s těmi druhými?
Jak se vytváří takové nehodnotící, bezpečné prostředí?

V roce 2022 to bude již pátý ročník, kdy se setkají rodiny s dětmi, aby okusili bytí ve společenství, kde každý v sobě nachází svou vlastní tvůrčí sílu, rozpoznává zajeté programy a situace kdy se přizpůsobuje okolí a naopak kdy je opravdu sám sebou.

Zejména je to ale týden plný her, zpěvu, tvoření, procházek, nových přátelství a poznání … A TO CELÉ S NAŠIMI DĚTMI A PARTNERY.

Organizátor předem nepřipravuje žádný program. Existuje totiž jedna taková speciální věc, a tím je pocit, když děláme přesně to, co opravdu chceme dělat? To znamená, že řekneme „skutečné ano“ tomu, co děláme. A ne něco jako: „Ano, ale …“, nebo „Někdo to musí udělat …“, nebo „Musím to udělat, protože …“. Důležité pro takové cvičení je bezpečné místo, které je bezpodmínečným prostorem bez hodnocení.

Stačí si vzít s sebou to, co máte opravdu rádi, například řezbářské vybavení. Dobré je přibalit o něco více nástrojů / vybavení, abyste mohli přizvat další dospělé nebo děti. Takže pokud máte rádi například rybaření, vezměte s sebou dva pruty. Pokud máte rádi malování na tělo, vezměte s sebou dostatek barev pro spoustu dětí. Chcete-li si hrát s míčky, vezměte nějaké extra. Pokud máte rádi hraní divadla, vezměte s sebou dostatek kostýmů, abyste se pobavili v malé skupince. Tímto způsobem budeme mít k dispozici celou škálu možných činností a to zcela bez organizování!

Během pobytu je pouze pevně daný čas jídla a vždy dopoledne probíhá primární práce pod vedením lektora (Thomas Pedroli nebo Dieter Schwartz)

Více o jejich práci můžete najít na stránkách www.thomas-pedroli.com nebo www.dieterschwartz.com

Přihlašování

V roce 2022 probíhá přihlašování pouze přes telefon či emailem.

Pro více informací z jednotlivých INTU campů si vyberte rok, kterého jste se zúčastnili a pro vstup použijte potřebné heslo.

~

INTU Camp 2018

~

INTU Camp 2019

~

INTU Camp 2020